دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی شامل کوچک ترین تغییرات در خانه تا بازسازی کامل است. با توجه به اینکه خانه تان در حال ساخت است یا نوساز و یا چند سالی از سکونت در آن می‌گذرد در هر مرحله طراحی دکوراسیون داخلی می توانند آن را زیبا تر و کاربردی‌تر کند. بهترین زمان برای اقدام به طراحی دکوراسیون داخلی مرحله نازک کاری ساختمان است. در این زمان بهترین جانمایی برای کابینت های آشپزخانه، درب ها، کمد، میز یا دیوار تلویزیون و سرویس های بهداشتی در نظر گرفته می شود. یکی از بخش‌های جذاب دکوراسیون داخلی منزل کابینت آشپزخانه است که بر اساس سبک زندگی و سلیقه خانواده انتخاب می شود.

​​دکوراسیون داخلی

کابینت کلاسیک متناسب با سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک با طراحی سفارشی توسط گروه طراحی داخلی چکاد تولید میشود. نصب کابینت آشپزخانه همچنان پرطرفدار و متناسب با سبک و سلیقه ایرانی است آنچه کابینت کلاسیک چکاد را متمایز می کند توجه به ظرافت نقوش و سرستون ها و منبت ها است. کابینت آشپزخانه کلاسیک به دو صورت تمام چوب و یا ام دی اف با روکش چوب اجرا می‌شود و توسط رنگ کار حرفه ای به رنگ دلخواه در می آید. البته بدنه کابینت در هر دو حالت از ام دی اف است. برای انتخاب این سبک کابینت به اندازه آشپزخانه و میزان نور گیری آن توجه کنید.​​​​​​​

کابینت کلاسیک

با تغییر سبک زندگی و تمایل به داشتن خانه و آشپز خانه های مینیمال کابینت مدرن با تقاضای زیادی روبرو شده است. با سبک کابینت مدرن میتوان طراحی های ساده تر را با سرعت بیشتر و قیمت کمتر در آشپزخانه اجرا کرد. کابینت مدرن را میتوان بدون نیاز به رنگ کاری سفارش داد. البته رنگ های خاص را میتوان با رنگ کابینت پلی اورتان تجربه کرد.

کابینت مدرن

اگر ابزار های پر نقش و سرستون های منبت کاری شده با سلیقه شما سازگار نیست و در عین حال درب های مسطح با طراحی مینیمال چندان با سبک دکوراسیون شما هماهنگی ندارد، کابینت نئوکلاسیک با قاب ساده بر روی درب ها پیشنهاد جذابی برای کابینت آشپزخانه شماست.

کابینت نئوکلاسیک

کابینت هایگلاس با درب های مسطح و براق جلوه ویژه‌ای به آشپزخانه می دهد و در سبک طراحی کابینت مدرن قرار میگیرد. درب های کابینت هایگلاس از مغز ام دی اف با روکش پلکسی گلس ساخته می شود. تنوع رنگی بالای کابینت هایگلاس انتخاب را برای سفارش دهندگان آسان کرده است. رنگ های روشن و سفید کابینت هایگلاس به دلیل کمتر نشان دادن خط و خش با استقبال بیشتری روبروست.

کابینت هایگلاس

کابینت ممبران به کابینت وکیوم هم شناخته شده است، در درب کابینت ممبران طرح قاب ها و نقوش روی ورق ام دی اف با دستگاه سی ان سی برش داده شده و روی آن روکش پی وی سی کشیده می شود. کابینت ممبران کلاسیک با هزینه حدود نصف کابینت کلاسیک چوبی از گزینه های محبوب بین سفارش دهندگان است. البته کابینت ممبران مدرن هم با طراحی ابزار ساده تر و رنگ های بدون سایه قابل سفارش است. درب های ممبران در کمد، درب ورودی و ... هم قابل استفاده است.​​​​​​​

کابینت ممبران

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

طراحی تجاری فروشگاه اسپیور
طراحی تجاری دکور فروشگاه مل اند موژ
فروشگاه شیفر
طراحی تجاری دکور فروشگاه کارخانه لبن
طراحی دکوراسیون تجاری دکور فروشگاه اصایل
طراحی دکوراسیون تجاری دکور فروشگاه آدیداس حرفه ای
طراحی دکوراسیون داخلی کابینت کلاسیک منصوری
طراحی دکوراسیون داخلی کابینت کلاسیک رضایی
طراحی دکوراسین داخلی کابینت کلاسیک بزاز
طراحی دکوراسیون داخلی کابینت کلاسیک فرهانی
دکوراسیون اداری کنی
کابینت مدرن پاپلی