رنگ کابینت آشپزخانه پرطرفدار و ماندگار کدام است؟

تصمیم گیرنده نهایی در انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه قطعاً شما هستید که می خواهید از لحظات بودن در آشپزخانه تان لذت ببرید. داشتن دید کامل از رنگ های محبوب و پرطرفدار انتخاب را برای شما دلچسب می کند. گروه طراحی داخلی چکاد در این مقاله قصد دارد کمی از هیاهوی ترندها و مدهای سالانه دور شود و به سراغ انواع رنگ کابینت آشپزخانه ای رود که در گذر زمان از گذشته تا امروز از محبوبیت و زیبایی آن چیزی کاسته نشده است و همچنان در لیست انتخاب مشتریان قرار دارد. انواع رنگ کابینت آشپزخانه بیان شده در این مقاله برای انتخاب دو گروه از مخاطبان بسیار مناسب است.

  • سازندگان ساختمان که به دنبال رنگهای محبوب برای جلب نظر برای مشتریان بالقوه برای فروش بهتر از ساختمان هستند.
  • خانواده هایی که به دنبال طرح ها و رنگ هایی همیشگی اند که از مد نمی افتند و تمایلی به انتخاب رنگ های جسورانه ندارند.
 

رنگ کابینت آشپزخانه سفیدکابینت آشپزخانه سفید

با قدرت می توان گفت سفید رنگی جاودان برای کابینت آشپزخانه است. کابینت آشپزخانه سفید مثل یک بوم خالی است که هر طور مایل باشید می توانید برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه تصمیم گیری کنید. انتخاب یک کانتر لوکس با منبت های ظریف روی درب ها و سرستون ها و یا درب هایی با قاب ساده یا حتی درب های بدون قاب به خوبی با رنگ سفید هماهنگ می شوند. از مزیت های رنگ سفید تناسب آن با هرسبک طراحی کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی است.

 

رنگ کابینت آشپزخانه طوسی(خاکستری)کابینت آشپزخانه طوسی،کابینت آشپزخانه خاکستری

اگر به دنبال رنگ کابینت آشپزخانه همیشگی که البته خاص و مدرن هم باشد هستید، خاکستری انتخاب مناسبی برای شماست. از مزیت های این رنگ طوسی سهولت در نظافت آن است.

 

رنگ کابینت آشپزخانه سبزکابینت آشپزخانه سبز

اگر به دنبال آشپزخانه ای خاص هستید که روح زندگی در آن جریان داشته باشد و شما را به طبیعت نزدیک کند رنگ سبز انتخابی ماندگار برای کابینت آشپزخانه تان است. طیف های متنوع رنگ سبز به خوبی بر روی کابینت نئو کلاسیک می نشیند. همچنین می‌تواند جلوه‌ای لوکس به کابینت آشپزخانه کلاسیک دهد.

 

رنگ کابینت آشپزخانه کرم(شیری، بژ)کابینت آشپزخانه کرم،کابینت آشپزخانه شیری،کابینت آشپزخانه بژ

اگر به دنبال یک رنگ روشن ماندگار برای کابینت آشپزخانه تان هستید که گرمی و صمیمیت محیط آشپزخانه را بیشتر کند رنگ کابینت آشپزخانه کرم می تواند برای همیشه کنار شما باشد.

 

رنگ کابینت آشپزخانه آبی

کسانی که می خواهند از رنگ های خنثی مثل سفید کرم و خاکستری دور شوند و تجربه متفاوتی را در رنگ کابینت آشپز خانه داشته باشند آبی یک گزینه عالی برای رنگ کابینت آشپزخانه شان است. رنگ آبی با اقتدار آرامش را آشپزخانه می آورد.

 

نکته: اگر تصمیم به سفارش کابینت آشپزخانه رنگ کاری شده دارید، حتما به کیفیت رنگ مورد استفاده توجه کنید که تاثیر زیادی در جلوه و ماندگاری کابینت دارد. ما در گروه طراحی داخلی چکاد از برندهای رنگی استفاده می کنیم که بارها کیفیت خود را ثابت کرده اند. آشنایی با شیوه رنگ کاری از جمله رنگ پلی اورتان، رنگ پولیشی و … هم در رسیدن به رنگ کابینت دلخواه موثر است.

علاوه بر رنگ های کابینت آشپزخانه معرفی شده در این مقاله، گروه طراحی داخلی چکاد پیشنهاد‌های جذابی را برای رنگ کابینت آشپزخانه کسانی که به دنبال آشپزخانه های سفارشی و منحصر به فرد هستند در مقاله کابینت آشپزخانه دو رنگ ارائه می دهد. زیرا  استفاده از ترکیب دو رنگ در کابینت آشپزخانه روشی به روز و جهانی در ایجاد آشپزخانه های خاص است.