کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک خانم عشاقی

موقعیت: - سال اجرا:

کابینت کلاسیک خانم قندچی

موقعیت :پردیس _ سال اجرا : 1400

کابینت کلاسیک آقای خلیفی

موقعیت: قم - سال اجرا:

کابینت کلاسیک آقای موسوی

موقعیت : نیاوران _ سال اجرا : 1400

کابینت کلاسیک آقای مشتاقیان

موقعیت :شیخ بهایی _ سال اجرا : 1400

کابینت کلاسیک آقای شیخ

موقعیت :فرمانیه _ سال اجرا : 1399

کابینت کلاسیک آقای رضایی

موقعیت : چیتگر _ سال اجرا : 1399

کابینت کلاسیک آقای غراب

موقعیت : _ سال اجرا : 1398

کابینت کلاسیک آقای بزاز

موقعیت :اقدسیه _ سال اجرا : 1397

کابینت کلاسیک خانم فراهانی

موقعیت : ظفر _ سال اجرا : 1397

کابینت کلاسیک آقای احمد خانی

موقعیت :قم, شهرک قدس _ سال اجرا : 1397

کابینت کلاسیک آقای پورنبی

موقعیت :کوی نصر _ سال اجرا : 1397

کابینت کلاسیک آقای قبادی

موقعیت : _ سال اجرا : 1396

کابینت کلاسیک آقای اشرفی

موقعیت : _ سال اجرا : 1396

کابینت کلاسیک آقای منصوری

موقعیت :لواسان _ سال اجرا : 1394

کابینت کلاسیک

در صنعت طراحی آشپزخانه باید اطمینان حاصل شود که آشپزخانه کلاسیک برای نیازهای مدرن متناسب شده است، در نتیجه دراغلب موارد با تکنولوژی روز ترکیب می شود. استفاده از یراق آلات داخلی به روز، سطل‌های هوشمند و اکسسوری های مدرن انتخاب گروه طراحی داخلی چکاد جهت ترکیب با کابینت کلاسیک است تا کاربردی‌ترین آشپزخانه را در اختیار مصرف‌کننده قراردهد.
تیم چکاد بیش از یک دهه است که خدمات سفارشی طراحی و ساخت کابینت کلاسیک آشپزخانه را به مشتریان خود ارائه می دهد و به واسطه تجربه و تخصص کافی در طراحی، تولید و نصب انواع مدل کابینت، نیازهای مشتریان خود را به خوبی مرتفع می کند. تولید کابینت کلاسیک چکاد با انواع مختلفی از مواد از جمله چوب، روکش چوب، ام دی اف و… انجام می شود. محصول نهایی آماده تحویل به مشتریان در چکاد در حد مطلوبی انتظارات و نیاز آنها را از دکوراسیون کلاسیک آشپزخانه برآورده می کند. تجربه مشاوران طراحی چکاد در انتخاب طرح، متریال و رنگ کابینت کلاسیک برای ایجاد هماهنگی و تناسب با سایر بخش های دکوراسیون داخلی منزل بسیار کمک کننده است. تمرکز تیم طراحی چکاد داشتن بیشترین کارایی در کنار زیبایی در کابینت کلاسیک است. با گزینه های متعددی که طراحان در انتخاب متریال و رنگ کابینت کلاسیک به شما پیشنهاد می دهند، می توانید با اطمینان خاطربه آشپزخانه ایده آل خود برسید.

طراحی و تولید سفار​​​​​​​شی کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک چکاد از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار است. با وجود ضمانت محصول و خدمات کامل تیم پشتیبانی، پروژه های اجرا شده به این زودی ها نیازی به تعمیرات پیدا نمی کنند. امکان انتخاب رنگ کابینت شما در چکاد از تنوع بالایی برخوردار است. ابزار، منبت و سرستون مطابق با سلیقه شما طراحی و تواید می شود تا فرصت ساخت کابینت آشپزخانه کلاسیک اختصاصی و سفارشی برای شما را فراهم کند. هرطرح و سبک آشپزخانه ای که مشتری ما برای آشپزخانه جدید خود تصور کرده باشد در چکاد قابلیت اجرا دارد. چکاد طرح های کلاسیک آشپزخانه سفارشی را با الهام از ایده مشتری و به پشتوانه سال ها تجربه طراحی می کند. شرکت متعهد هست ایده مشتری را هوشمندانه پردازش و مهندسی کند و محصولی فراتر از انتظارات او ارائه دهد.

متریال و جنس درب کابینت کلاسیک

آشپزخانه کلاسیک با چوب، ورق ام دی اف یا ترکیبی از هر دو ماده ساخته می شود. کابینت کلاسیک چوبی اصیل ترین و لوکس ترین مدل کابینت کلاسیک است. طیف رنگی روشن مورد توجه برای آشپزخانه کلاسیک سفید: سفید، شیری، کرم یا بژ است که تطبیق پذیری بالایی با انتخاب لوازم جانبی مناسب برای این سبک آشپزخانه دارد. البته کابینت کلاسیک چوبی قهوه ای، تداعی کننده حس طبیعت بوده و همیشه طرفداران خود دارد.
کابینت کلاسیک روکش چوب در ظاهر بسیار شبیه کابینت چوبی است با این تفاوت که درب ها از ورق ام دی اف پوشیده شده از چوب ساخته می شوند. جنس بدنه در هردو کار معمولا از MDF است، اما در کارهای سفارشی چکاد بدنه کابینت از چوب فینگرجوینت ساخته می شود.
نوع دیگر کابینت برای سبک آشپزخانه کلاسیک، کابینت ممبران است که با اسامی کابینت وکیوم یا کابینت پی وی سی هم شناخته می شود. درب این مدل کابینت از ام دی اف خام است که به روش سی ان سی  ابزار می خورد و سپس روکش پی وی سی با دستگاه وکیوم روی درب کشیده می شود.

ابزار، منبت و سرستون کابینت کلاسیک

ویژگی ظاهری منحصر به فرد در سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک، حاصل وجود ابزارها، نقوش منبت کاری شده، معرق ها، سر ستون، تاج و زیر چراغی کابینت است. گروه طراحی داخلی چکاد با دقت و حساسیت ابزارهای ظریف و با کیفیتی را که در گذر زمان از مد نمی افتند را به مشتریان پیشنهاد می دهد. انتخاب و استفاده به جای ابزارها و سرستون ها نقش تعین کننده ای در خاص شدن یک آشپزخانه کلاسیک دارد.

عناصر طراحی آشپزخانه کلاسیک

طراحی یک آشپزخانه کلاسیک انعطاف پذیر است. عدم توجه به جزئیات و پالت رنگ متناسب با فضا باعث می شود ظاهر آشپزخانه شما خیلی آراسته نباشد. این سبک در انواع سلایق وبا سطوح مختلف بودجه قابل ارائه است. گروه طراحی داخلی چکاد با حضور پر سابقه در صنعت کابینت طرح های آشپزخانه متعددی را با مدل کابینت کلاسیک و 100 درصد رضایت تضمین شده به مشتری خود تحویل داده است و می تواند به شما نیز کمک کند. اگر قصد بازسازی آشپزخانه خود به سبک کلاسیک را دارید، توصیه می شود عناصر زیر را به طراحی آشپزخانه خود اضافه کنید:

کابینت کلاسیک آشپزخانه

این سبک از کابینت های آشپزخانه نه تنها کاربردی بلکه جاودانه اند و به مکان جذابیت و گرما می بخشند. نمای درب کابینت کلاسیک می تواند با ابزار و نقوش ساده ای تزیین شود و یا اگر به طرح های پرکار علاقه مندید، تیم طراحی چکاد منبت های پر نقش را برای شما طراحی می کند تا زندگی بیشتری به نمای کابینت ببخشد.

کابینت کلاسیک سفید

هنگام برنامه ریزی برای بازسازی آشپزخانه خود یکی از گزینه های پر طرفدار کابینت سفید است.رنگ سفید خیلی خوب با این سبک ترکیب می شود. حتی اگر آشپزخانه با طیف های تیره طراحی می‌کنید، ترکیب آن با کابینت‌ سفید نتیجه خوبی خواهد داشت. قبل از اینکه به سراغ رنگ های متضاد جسورانه بروید، از مشاوره با یک طراح با تجربه استفاده کنید.

کابینت جزیره آشپزخانه

یکی از راه‌های ساده و جذاب برای خاص کردن آشپزخانه، البته متناسب با فضا، استفاده از کابینت جزیره است. کابینت جزیره انواع و کاربردهای مختلفی دارد، تیم طراحی چکاد بنا به کاربرد مورد نظر مشتری اعم از مصرف به عنوان میزناهارخوری، میز کار و … طراحی اختصاصی انجام می دهد.

صفحه روی کابینت کلاسیک

​​​​​​​طراحی یک آشپزخانه به سبک کلاسیک با انتخاب صفحه روی کابینت به اوج می رسد. سنگ طبیعی، کوارتز یا کورین به ترتیب بهترین انتخاب ها برای این آشپزخانه هستند.