کابینت مدرن

کابینت ​آشپزخانه خودتو بساز

تماس با ما

کابینت مدرن

کابینت مدرن می تواند نقطه شروع مناسبی برای مدرن سازی خانه و دکوراسیون داخلی شما باشد. درک طراحی مدرن یک آشپزخانه فراتر از طراحی ساده کابینت است. تیم طراحی چکاد با بینش مهندسی خود به خوبی می داند در پشت سادگی  کابینت مدرن به چه جزییاتی باید توجه کرد تا ظاهر آشپزخانه همچنان جذاب باشد و تمامی نیازهای کاربردی مشتری برطرف شود. اگر در حال طراحی کابینت آشپزخانه ایده آل خود هستید و یا میخواهید کابینت های موجود را بازسازی و نوسازی کنید در مدرن سازی آشپزخانه نیاز و سلیقه خود را در الویت قرار دهید. دیدن طرح های جدید کابینت مدرن و به کارگیری تکنولوژی روز کمک می کند آشپزخانه ای بسازید که سالها در آن  لذت و رضایت را احساس کنید.

 سفارشی سازی کامل کابینت مدرن

کابینت مدرن به دلیل انعطاف در طراحی امکان هماهنگی کامل با تمامی نیازها و سلایق شما را دارد. با خیال راحت لیست کاملی از موارد مد نظر خود تهیه کنید، روشنایی داخل کابینت، کابینت های انباری و سوپری، کشوهای تجهیز شده، مدل اپن کابینت، صفحه کابینت همه را آنطور که می پسندید، سفارش دهید، مطمئن باشید تیم تولید چکاد دقیقا طرح شما را می سازد. کابینت مدرن چکاد، همان کابینت سفارشی ساخته شده برای شماست.

طراحی مینیمال و ساده کابینت مدرن
​​​​​​​
طراحی ساده کابینت مدرن به معنای زمان گذاری کمتر روی جزییات طراحی نیست. برای ساختن جذابیت با سطوح صاف، درب های بدون قاب و دستگیره باید خلاق بود. مینیمال به معنی خلاصه است یعنی با طراحی حداقلی، حداکثر کارایی را در کابینت مدرن داشته باشید. ساخت آشپزخانه ای مینیمال اما با روح، با فضاهای باز و سطوح خلوت کابینت مدرن تخصص تیم طراحی چکاد است.

همه چیز پشت پرده
​​​​​​​
تکنولوژی در همه جای خانه و آشپزخانه حضور دارد، اما با کابینت‌ مدرن امروزی می توان پیشرفته ترین لوازم خانگی را در کابینت‌ها پنهان کرد تا آشپزخانه چشم‌اندازی یکنواخت و زیبا داشته باشد. ساخت  پنل های سفارشی لوازم خانگی، پیشنهاد چکاد برای مخفی کردن دستگاه ها است. همچنین از میزهای جزیره ای در کابینت مدرن غافل نشوید که می توانند با یک فشار ساده تغییر کاربری دهند و روی اجاق گاز را بپوشانند تا به عنوان یک صفحه کار یا میز ناهار خوری استفاده شود.


پروژه های انجام شده گروه طراحی داخلی چکاد

list item image

کابینت کلاسیک

list item image

کابینت مدرن

list item image

کمد کلاسیک

list item image

کمد مدرن

list item image

بازسازی

list item image

حمام و سرویس

list item image

درب اتاق

list item image

درب ورودی

list item image

درب ضدسرقت

list item image

دکوراسیون تجاری

list item image

دکوراسیون اداری

list item image

دکوراسیون نمایشگاهی