گروه طراحی داخلی چکاد

گروه طراحی داخلی چکاد فعالیت حرفه ای خود را از سال 1388 با بهره مندی از نیروی انسانی متخصص در حوزه معماری و طراحی دکوراسیون داخلی، با همراهی طراحان با تجربه، مهندسین و تکنسین های مجرب  آغاز کرد.​​​​​​​

چکاد

(سر کوه، بالای کوه، قله)

گروه طراحی داخلی چکاد

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون تجاری

دکوراسیون اداری

دکوراسیون نمایشگاهی

در چکاد چه خدماتی دریافت می کنید؟​​​​​​​

با ما تماس بگیر

تماس با ما

تیم ما در تمامی مراحل طراحی و بازسازی اجزای خانه از جمله کابینت آشپزخانه، درب و کمد و سرویس های بهداشتی همراه شما است. حفظ یک ارتباط دو طرفه سازماندهی شده با شما در کلیه مراحل انجام کار جهت حصول اطمینان از دریافت طرح و متریال مورد انتظار در دستور کار ماست. ما به خوبی می دانیم که نیازهای ساکنین هر خانه متفاوت از دیگری است، کمد و کابینت آشپزخانه مورد نیاز یک زوج جوان در ابتدای زندگی با نیازهای یک خانواده بزرگ تفاوت دارد، هنر ما در سفارشی سازی کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی منزل تناسب با خواسته های هر مشتری است.

خدمات ما در بخش دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی منزل

​لازمه طراحی دکوراسیون داخلی تجاری در نظر گرفتن دو اصل زیبایی و کاربرد با هدف بهتر نمایش دادن کسب و کار شما به مشتریان و کارکنان است. از خدمات طراحی داخلی تجاری چکاد می توانید برای ساخت فضایی دلپذیر برای جذب مشتریان بالقوه و ارتباط آسان مشتریان با محصولات و خدمات بهره مند شوید. طراحان داخلی با تجربه ما اطمینان حاصل می کنند که هر عنصری در محل تجارت شما از جمله مبلمان، نور محیط، چیدمان و ... در جای درست خود قرار گرفته است تا نیازهای کسب و کار شما به طور کامل برآورده کند. طراحی دکوراسیون تجاری به شما این امکان را می دهد تا جلوتر از رقبا حرکت کنید و خود را متمایز نشان دهید.

خدمات ما در بخش دکوراسیون تجاری

دکوراسیون تجاری چکاد

ما در گروه طراحی داخلی چکاد برای محل کار جایی که بیشترین زمان بیداری  و فعالیت را در آن میگذرانیم ارزش ویژه ای قائل هستیم، و خدماتمان در طراحی آن فراتر از یک اتاق با چند میز و صندلی است. ما در طراحی  دکوراسیون اداری دفاتر علاوه بر توجه به  حفظ سلسله مراتب کارکنان، فضاهایی تعاملی را برای ارتباط موثرتر کارکنان در نظر می گیریم  و باور داریم توجه به دکوراسیون داخلی محل کار فعالیت با کیفیت تری را با صرف زمان کمتری به دنبال دارد، چیدمان محیطی حرفه ای که در آن مدیران و کارکنان احساس راحتی بیشتری کنند، اشتیاق فعالیت کارکنان فعلی و فرصت استخدام نیروی انسانی متخصص جدید را بالا می برد و از دغدغه بسیاری از مدیران در جذب و نگهداشت نیروی حرفه ای می کاهد.

خدمات ما در بخش دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری چکاد

رزرو یک غرفه نمایشگاهی تازه شروع کار است. با طراحی غرفه و دکوراسیون نمایشگاه دعوت از مخاطبان و جذب مراجعان انجام می شود. در طراحی غرفه نمایشگاهی اصولی و حرفه ای فعالیت هر شرکت به طور خاص مورد توجه قرار می گیرد تا کالا و خدمات آن به بهترین شیوه به نمایش گذاشته شود.
ما درگروه طراحی داخلی چکاد به خوبی می دانیم که هدف از حضور در نمایشگاه توسعه تجارت است و استفاده درست از ابزار غرفه سازی نقش موثری در جذب مخاطب و رسیدن به این هدف دارد. مشاوران و طراحان ما با در نطر گرفتن نیازها و محدودیت های شما غرفه نمایشگاه را تبدیل به مکانی خاص برای جذب مخاطبان تان خواهند کرد، تا حضور موفق تری در نمایشگاه داشته باشید.

خدمات ما در بخش دکوراسیون نمایشگاهی

دکوراسیون نمایشگاهی چکاد

ما به واسطه تجربه ارتباط با مصرف کننده نهایی در کنار همکاری با معماران برتر درک لازم از نیازهای واقعی و دغدغه های خریداران را داریم و به سازندگان کمک می کنیم تا این نیازها را با ترکیب بهینه ای از طرح و مواد اولیه به دقت برآورد کنند. با توجه به اهمیت طراحی آشپزخانه در تصمیم به خرید مشتریان، با اعتماد به گروه طراحی داخلی چکاد سازندگان می توانند اطمینان یابند که مشتریان هنگام بازدید از خانه های آماده به فروش آشپزخانه ای را که واقعاً می خواهند می بینند.
 

خدمات ما به سازندگان

خدمات شرکت طراحی دکوراسیون داخلی چکاد به سازندگان

چکاد یک شرکت سیستماتیک​​​​​​​

پیاده سازی و اجرای موفق کلیه پروژه های دکوراسیون داخلی، کابینت آشپزخانه و بازسازی با در نظر گرفتن سیستم های دقیق کنترل پروژه، برنامه ریزی و تخصیص منابع، پیدا کردن نقاط بحرانی و در نتیجه اجرای فرایند پروژه در زمان مقرر دانست.

شرکت چکاد با بهره گیری از توان مهندسان صنایع در پیاده سازی سیستم های مدیریتی و بهره وری در حوزه دکوراسیون داخلی و تولید کابینت آشزخانه به عنوان یکی از پیش گامان صنعت کابینت در پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت و تولید با رویکرد سیستماتیک است.
از جمله رویکردهای سیستمی ای شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:​​​​​​​

کنترل پروژه​​​​​​​ در چکاد

کنترل کیفیت محصول در چکاد

برنامه ریزی تولید در چکاد

پیاده سازی سیستم کنترل کیفیت محصول دکوراسیون داخلی با توجه به استاندارد طراحی، تولید و اجرا یکی از ویژگی های گروه طراحی داخلی چکاد است که در نتیجه فعالیت گسترده و تجربه غنی مدیران آن در صنعت کابینت و دکوراسیون داخلی میسر گردیده است.​​​​​​​

پیاده سازی برنامه ریزی تولید در بخش‌های تولید کابینت آشپزخانه، کمد، درب و ... با استفاده از نرم افزارهای تخصصی در تولید قطعات و محصولات و رهگیری فرایند از تولید تا انبار محصول از ویژگی های برجسته بخش تولید شرکت چکاد است.​​​​​​​

کنترل پروژه در چکاد
کنترل کیفیت محصول در چکاد
برنامه ریزی تولید در چکاد
شرکت سیستماتیک چکاد
گواهینامه نوع اول
گواهی نامه غرفه سازی

​گواهینامه نوع اول
ایمنی، بهداشت و محیط زیست (hsee) در صنعت نمایشگاهی
شماره مجوز 225/93/3813
سازمان جهاد دانشگاهی تهران

گواهینامه غرفه سازی
شماره ثبت 429569
وزارت صنعت، معدن و تجارت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران