پروژه ها

دکوراسیون مسکونی

دکوراسیون اداری

دکوراسیون تجاری

دکوراسیون نمایشگاهی

مسیر روشن پروژه در چکاد

مسیر روشن پروژه در چکاد

مسیر روشن پروژه چکاد: از رویا تا واقعیت

گروه طراحی داخلی چکاد به عنوان یک شرکت سیستماتیک در صنعت کابینت، مسیر روشن پروژه را برای ارائه بهترین خدمات به شما در کوتاهترین زمان ممکن با مناسب ­ترین قیمت طراحی کرده است. مسیر پروژه حاصل سال ها تجربه تیم چکاد در مذاکره با مشتریان و ارتباط با تامین کنندگان مواد اولیه کابینت است.

گفت و گوی اولیه

ما زمان زیادی را صرف گفتگوی اولیه و شنیدن ایده ها و کشف نیازهای­ شما می­کنیم. لیست آرزوهای آشپزخانه رویایی و دکوراسیون داخلی محبوب تان را آماده کردید؟ حتماَ آن را همراه بیاورید تا با هم بررسی کنیم فضا و بودجه شما برای تحقق آن مناسب باشد.

اندازه گیری فضا

هر اندازه بر اهمیت مرحله اندازه­ گیری کابینت تاکید کنیم کم است. با حضور یک کارشناس کابینت خبره در مکان شما فرصت بررسی تمام جوانب کار فراهم می شود. دیدن نور، اندازه و نقشه آشپزخانه به ما کمک می کند تا بهترین مشاوره انتخاب مدل کابینت را به شما بدهیم.

طراحی

تیم طراحی حرفه­ای چکاد درباره پروژه شما همفکری می­کند و بهترین طراح در سبک کابینت انتخابی شما طراحی 3دی کابینت آشپزخانه تان را به عهده می­گیرد. این طراحی سه بعدی کابینت کاملا واقعی است و تمام جزییات کابینت را  نمایش می­دهد. دیدن این جزییات در تصمیم­گیری کمک بزرگی به شما می­کند و از صرف زمان و هزینه اضافه جلوگیری می­کند.

تولید

نقشه فنی کابینت با درج اندازه ­های دقیق به کارگاه ساخت کابینت چکاد تحویل داده می­شود. ورق MDF با دستگاه­ های حرفه ای برش می­خورد. دستگاه سی ان سی ورق ام دی اف را تراش داده و ابزار درب کابینت را اجرا می­کند. سپس با توجه به سبک کابینت برای اعمال روکش چوب یا ارسال به کارگاه رنگ­ کاری آماده می­شود.

نصب

درب های کابینت آماده شما در بسته­ بندی محافظ چکاد به همراه بدنه کابینت و کلیه یراق­ آلات و دستگیره کابینتی که انتخاب کردید به محل ارسال می­شود. ناظر پروژه پس از حصول اطمینان از کیفیت بار دریافتی در محل مجوز شروع کار تیم نصب را می­دهد و  در تمامی مراحل اجرای کابینت به نمایندگی از شما کنار متخصص­ ترین نصاب­­ های کابینت حضور دارد.

رضایت سنجی

کابینت، کمد و دکوراسیون داخلی را بعد از تایید مدیر پروژه چکاد و نظافت محل به شما تحویل می­دهیم. حالا نوبت شماست تا از بی نقص بودن پروژه اطمینان حاصل کنید. البته صبر کنید کار ما هنوز تمام نشده است! یک هفته بعد ناظر پروژه ما مهمان خانه شما می­ شود تا از رضایت شما حین استفاده از کابینت مطمئن شود. خیال­ تان راحت انتهای این مسیر روشن است.

همین الان با ما تماس بگیر