کابینت

خرید، طراحی، تولید و نصب انواع کابینت آشپزخانه در چکاد

سبک کابینت آشپزخانه

۳ سبک پرطرفدار کابینت آشپزخانه، کدام مناسب‌تر است؟
ما در گفتگو با مشتریان چکاد دریافتیم که گاهی منظور آن‌ها از عناوین نوع کابینت، مدل کابینت و متریال یا جنس کابینت همان سبک کابینت است؛ اما جامع‌ترین عبارت همان سبک است و سایر عناوین در زیرمجموعه هر سبک جزییات بیشتری از شیوه تولید کابینت را توصیف می‌کنند. در ادامه پس از شناخت ویژگی‌های هر سبک در مورد جنس (متریال) کابینت و مدل کابینت نیز توضیح می‌دهیم. برای انتخاب سبک مناسب کابینت، ابتدا باید با انواع سبک‌ها آشنا شد. سه سبک رایج عبارت‌اند از:

بیشتر…

کابینت کلاسیک

کابینت سبک کلاسیک، باشکوه و مجلل با درب‌هایی پرکار و ابزارهای پرنقش‌ونگار همچنان محبوب و پرطرفدار است. هرچند این سبک قدمت زیاد و ریشه در تاریخ معماری و دکوراسیون داخلی دارد اما با تغییرات روز همراه شده است. در طراحی آشپزخانه کلاسیک باید اطمینان حاصل شود که کابینت کلاسیک برای نیازهای مدرن متناسب شده است، ازاین‌رو در اغلب موارد با تکنولوژی روز ترکیب می‌شود. 

کابینت مدرن

کابینت مدرن می‌تواند نقطه شروع مناسبی برای مدرن سازی خانه و دکوراسیون داخلی آشپزخانه مدرن باشد. درک طراحی مدرن آشپزخانه فراتر از طراحی کابینت آن به سبک مدرن است. تیم طراحی چکاد با بینش مهندسی خود به‌خوبی می‌داند در پشت سادگی کابینت مدرن به چه جزییاتی باید توجه کرد تا ظاهر آشپزخانه همچنان جذاب باشد و تمامی نیازهای کاربردی مشتری برطرف شود.

کابینت نئوکلاسیک

نئوکلاسیک سبکی محبوب در دکوراسیون داخلی برای پیوند میان شکوه و آراستگی سبک کلاسیک با سادگی و آرامش سبک مدرن است. کابینت‌های نئوکلاسیک از جدیدترین و زیباترین کابینت‌های موجود در بازار هستند که طرف داداران زیادی دارند. طرح درب کابینت نئوکلاسیک به‌دوراز سادگی و یکپارچگی کابینت مدرن بوده و دارای ابزار تزئینی ساده‌ای است که کم نقش و نگارتر از کابینت کلاسیک است و جلوه‌ای شیک و لوکس به آشپزخانه می‌دهد.