خدمات ما

طراحی
ذخیره زمان و هزینه شما با طراحی 3D واقعی

تیم طراحی چکاد پس از جمع بندی گفتگوهای اولیه ودیدن نیازهای شما طراحی هماهنگ با جدیدترین متد های جهانی دکوراسیون داخلی و کابینت آشپزخانه را متناسب با سلیقه و اندازه فضای شما آغاز می کند. طراحان تمام جزئیات دکوراسیون داخلی و کابینت آشپزخانه را طراحی و با سیستم های قوی رندر میگیرند تا طراحی 3D کاملا واقعی را ببینید. ما زمان و و دقت زیادی تا رسیدن به طراحی 3D واقعی دکوراسیون داخلی صرف می کنیم زیرا باور داریم زمان و مکان و هزینه شما ارزشمند است
و با این کار:

– تصمیم گیری را برای شما آسان می کنیم.

– هزینه های پیش بینی نشده را به حداقل می رسانیم.​​​​​​​

​​​​​​​- زمان تحویل پروژه کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی تان را کاهش می دهیم.

تولید
تولید کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی

پشت آن نقشه 3D زیبا که تفاوتی با آشپزخانه واقعی تا ندارد کلی محاسبات دقیق و پیچیده است. طراحی کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی شما پس از تایید وارد مرحله آنالیز و خرد شدن می شود.
خرد کردن و محاسبه اندازه قطعات
پس از ایجاد نقشه تولید کابینت آشپزخانه و کمد اندازه قطعات مورد نیاز به دقت محاسبه می شود، تعداد ورق ام دی اف موردنیاز از تولید کنندگان برتر تامین شده و تحویل کارگاه برشکاری می شود.
برشکاری قطعات کابینت آشپزخانه و کمد
در کارگاه مجهز و مدرن برشکاری با استفاده از نرم افزار برش قطعات با طرح های پیچیده مطابق با اندازه دقیق انجام می شود.

اجرا
نصب کابینت آشپزخانه و کمد با تیم حرفه ای

تیم حرفه ای نصب چکاد که سابقه سال ها نصب موفق کابینت آشپزخانه، کمد و … را در کارنامه خود دارد به خانه شما می آید تا قطعات چوب و ام دی اف را که با دقت و کیفیت تولید شده اند سرجای خودش بگذارد. نیمی از عمر و ماندگاری کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی به روش نصب و اجرای درست آن بر می گردد. حضور دائمی مدیر پروژه در محل و کنار تیم نصب کیفیت اجرای پروژه را به حداکثر می رساند و آرامش خاطر شما را همراه دارد.

همین الان با ما تماس بگیر