رنگ کابینت آشپزخانه پرطرفدار و ماندگار کدام است؟

تصمیم‌گیرنده نهایی در انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه قطعاً شما هستید که می‌خواهید از لحظات بودن در آشپزخانه تان لذت ببرید. داشتن دید کامل از رنگ‌های محبوب و پرطرفدار انتخاب را برای شما دلچسب می‌کند. گروه طراحی داخلی چکاد در این مقاله قصد دارد کمی از هیاهوی ترندها و مدهای سالانه دور شود و به سراغ انواع رنگ کابینت آشپزخانه ای رود که در گذر زمان از گذشته تا امروز از محبوبیت و زیبایی آن چیزی کاسته نشده است و همچنان در لیست انتخاب مشتریان قرار دارد. انواع رنگ کابینت آشپزخانه بیان شده در این مقاله برای انتخاب دو گروه از مخاطبان بسیار مناسب است.

  • سازندگان ساختمان که به دنبال رنگهای محبوب برای جلب نظر برای مشتریان بالقوه برای فروش بهتر از ساختمان هستند.
  • خانواده هایی که به دنبال طرح ها و رنگ‌هایی همیشگی اند که از مد نمی افتند و تمایلی به انتخاب رنگ های جسورانه ندارند.
 

رنگ کابینت آشپزخانه سفید

با قدرت می‌توان گفت سفید رنگی جاودان برای کابینت آشپزخانه است. کابینت آشپزخانه سفید مثل یک بوم خالی است که هر طور مایل باشید می‌توانید برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه تصمیم گیری کنید. انتخاب یک کانتر لوکس با منبت‌های ظریف روی درب ها و سرستون‌ها و یا درب هایی با قاب ساده یا حتی درب های بدون قاب به خوبی با رنگ سفید هماهنگ می‌شوند. از مزیت‌های رنگ سفید تناسب آن با هر سبک طراحی کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی است.

 
بهترین ترکیب رنگ کابینت سفید

رنگ کابینت آشپزخانه طوسی(خاکستری)

اگر به دنبال رنگ کابینت آشپزخانه همیشگی که البته خاص و مدرن هم باشد هستید، خاکستری انتخاب مناسبی برای شماست. از مزیت‌های این رنگ طوسی سهولت در نظافت آن است.

 
اجرای رنگ کابینت مناسب اشپزخانه کوچک

رنگ کابینت آشپزخانه سبز

اگر به دنبال آشپزخانه‌‌ی خاص هستید که روح زندگی در آن جریان داشته باشد و شما را به طبیعت نزدیک کند رنگ سبز انتخابی ماندگار برای کابینت آشپزخانه تان است. طیف‌های متنوع رنگ سبز به خوبی بر روی کابینت نئوکلاسیک می‌نشیند. همچنین می‌تواند جلوه‌ای لوکس به کابینت آشپزخانه کلاسیک دهد.

 
رنگ کابینت سبز

رنگ کابینت آشپزخانه کرم(شیری، بژ)

اگر به دنبال یک رنگ روشن ماندگار برای کابینت آشپزخانه‌تان هستید که گرمی و صمیمیت محیط آشپزخانه را بیشتر کند رنگ کابینت آشپزخانه کرم می‌تواند برای همیشه کنار شما باشد.

 
کابینت رنگ کرم

رنگ کابینت آشپزخانه آبی

کسانی که می خواهند از رنگ‌های خنثی مثل سفید کرم و خاکستری دور شوند و تجربه متفاوتی را در رنگ کابینت آشپزخانه داشته باشند آبی یک گزینه عالی برای رنگ کابینت آشپزخانه شان است. رنگ آبی با اقتدار آرامش را آشپزخانه می آورد.

 
جدیدترین رنگ کابینت 1402

نکته: اگر تصمیم به سفارش کابینت آشپزخانه رنگ کاری شده دارید، حتما به کیفیت رنگ مورد استفاده توجه کنید که تاثیر زیادی در جلوه و ماندگاری کابینت دارد. ما در گروه طراحی داخلی چکاد از برندهای رنگی استفاده می کنیم که بارها کیفیت خود را ثابت کرده اند. آشنایی با شیوه رنگ کاری از جمله رنگ پلی اورتان، رنگ پولیشی و … هم در رسیدن به رنگ کابینت دلخواه موثر است.
علاوه بر رنگ‌های کابینت آشپزخانه معرفی شده در این مقاله، گروه طراحی داخلی چکاد پیشنهاد‌های جذابی را برای رنگ کابینت آشپزخانه کسانی که به دنبال آشپزخانه‌های سفارشی و منحصر به فرد هستند در مقاله کابینت آشپزخانه دو رنگ ارائه می‌دهد. زیرا  استفاده از ترکیب دو رنگ در کابینت آشپزخانه روشی به روز و جهانی در ایجاد آشپزخانه‌های خاص است.