قیمت کابینت آشپزخانه را چگونه محاسبه کنیم؟

قیمت کابینت آشپزخانه و برآورد بودجه لازم ممکن است دغدغه ذهن شما هم باشد. زمانی که با حس خوشایند داشتن یک آشپزخانه جدید در حال رویا پردازی هستید و برای تغییر کابینت آشپزخانه و نوسازی دکوراسیون داخلی آن برنامه ریزی می‌کنید، سوالاتی درباره قیمت کابینت آشپزخانه حتما ذهنتان را مشغول می‌کند. با دادن پاسخ شفاف به آنها موانع را از سر راه بردارید و آسان تصمیم بگیرید.

  • چه میزان بودجه برای تغییر کابینت آشپزخانه لازم است؟
  • قیمت کابینت آشپزخانه متری چند است؟
  • قیمت کابینت آشپزخانه چطور حساب می‌شود؟
  • هزینه نصب کابینت آشپزخانه چقدر است؟
  • چه نوع یراق آلات و اکسسوری برای کابینت آشپزخانه استفاده می‌شود و تاثیر آن در محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه چیست؟

این سوالات و سوال‌های متعدد دیگر ممکن است ذهن کسانی را که به دنبال آشپزخانه ایده آل شان هستند درگیر کرده باشد.

محاسبه قیمت کابینت متریک

یک شیوه رایج در محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه قیمت متری است. یک‌متر کابینت آشپزخانه استاندارد شامل، یک‌متر کابینت زمینی با عمق ۵۵ و ارتفاع ۹۰ سانتی متر، به علاوه یک متر کابینت دیواری با عمق ۳۰ و ارتفاع ۷۰ سانتی‌متر با طراحی ساده است. روش قیمت‌گیری متری صرفا برای رسیدن به یک دید کلی مناسب است، اما برآورد دقیقی از بودجه مورد نیاز نخواهد بود.

قیمت ساخت هر متر کابینت ام دی اف

قیمت تمام شده کابینت

محاسبه قیمت بر اساس قیمت تمام شده کابینت آشپزخانه می تواند دید روشنی از بودجه مورد نیاز به شما دهد. قیمت کابینت آشپزخانه و نحوه محاسبه آن به دلیل وجود نکات فنی ریز گاهی اوقات با پیچیدگی هایی همراه است که دانستن آنها جلوی متضرر شدن شما را می گیرد. در محاسبه قیمت متری معمولا طراحی کاملا ساده و کیفیت حداقلی برای بدنه کابینت آشپزخانه و یراق آلات درنظر گرفته می شود.

از موارد تاثیرگذار در تغییرات قیمتی کابینت آشپزخانه:

  • جنس یونیت و بدنه کابینت
  • جنس صفحه کابینت
  • طراحی های سفارسی شامل سبک کابینت، اجرای جزیره، کابینت کمدی
  • استفاده از اکسسوری های تکمیلی از جمله سوپری، سطل زباله توکار و …
  • برند یراق آلات

و… می باشد.

پروژه کابینت نئوکلاسیک پوششی

تصویر مقابل پروژه کابینت نئوکلاسیک اجرا شده توسط تیم گروه طراحی داخلی چکاد است. موارد جزییات در نظر گرفته شده آن، که وجه تمایز این کار و عامل خاص شدن آن است از ابتدا با مشتری گفتگو شده و در جریان روند قیمت گذاری کاملا شفاف قرار گرفته است.

زمانی که فرایند پروژه مرحله به مرحله از قبل دقیق معین شده باشد و از ابتدا قیمت گذاری با در نظر گرفتن نیازهای واقعی مشتری و بدون تحمیل هزینه های اضافی بر مبنای قیمت تمام شده انجام شده مشتری از روبرو شدن با فاکتوری مبهم و پیش بینی نشده در انتهای کار شگفت زده نخواهد شد. شنیدن قیمت آخر در اول کار و اطلاع از قیمت تمام شده در مقایسه قیمتی کم ضررترین و بهترین روش برای قیمت گیری کابینت آشپزخانه است. روش قیمت تمام شده امکان مقایسه قیمت را برای مشتریان فراهم می کند.

مدل کابینت نئوکلاسیک