کابینت دو رنگ، ایده ای برای خاص بودن آشپزخانه

انتخاب رنگ کابینت مورد پسند سختی‌های خودش را دارد و زمانی این تصمیم‌گیری سخت‌تر می‌شود که قصد انتخاب دو رنگ مکمل برای کابینت آشپزخانه را دارید. کابینت آشپزخانه دو رنگ جذابیت‌های خودش را دارد و جلوه ویژه‌ای به آشپزخانه می‌دهد پس مطمئن باشید ارزش کمی وقت‌گذاری و فکر بیشتر را دارد. برای انتخاب کابینت آشپزخانه دو رنگ شما می‌توانید رنگ‌های خنثی مثل طیف‌های سیاه سفید و خاکستری را با یکدیگر ترکیب کنید و یا جسارت بیشتری به خرج داده و سراغ رنگ‌های تند و شاد مثل آلبالویی، زرشکی و زرد بروید. دنبال کردن مد، ترندها و انتخاب رنگ سال هم پیشنهادهای خوبی به شما می‌دهند. ظاهراً گزینه‌های پیشنهادی رنگ کابینت آشپزخانه خیلی زیادند، گروه طراحی داخلی چکاد در این مقاله با بررسی نظرات طراحان دکوراسیون داخلی گزینه‌های محبوب‌تر معرفی می‌کند تا انتخاب برای شما راحت‌تر شود.

ساخت پرطرفدارترین رنگ کابینت

کابینت دورنگ سیاه و سفید

قرارگیری رنگ سیاه کنار سفید در کابینت آشپزخانه ترکیبی جذاب و ماندگار است که با انواع سبک‌های دکوراسیون داخلی سازگار است.

کابینت دورنگ سبز زیتونی و سفید

کابینت دو رنگ سبز زیتونی و سفید فضایی آرام و با نشاط را برای شما می‌سازد.

 

کابینت دورنگ آبی و سبز روشن

کابینت دو رنگ آبی، سبز روشن ترکیب چشم نوازی دارد. فضایی آرام و بانشاط برایتان می‌سازد. اگر به دنبال دکوراسیون داخلی منحصر به فرد هستید انتخاب این ترکیب رنگی ایده خوبی برای شماست.

اجرای جدیدترین رنگ کابینت

کابینت دورنگ سفید و خاکستری کابینت دورنگ سفید و خاکستری

این ترکیب رنگی برای دوستداران کابینت سفید که به دنبال تغییر ملایمی در آشپزخانه هستند، بسیار مناسب است. در کابینت سفید و خاکستری علاوه بر حفظ رنگ محبوب سفید از سایه‌های خاکستری برای جذابیت و عمق کار استفاده می‌شود.

کابینت دورنگ آبی و خاکستری

فاصله پرده‌های رنگی بین آبی و سفید زیاد است اگر فکر می‌کنید تضاد رنگی بین سفید و آبی از ملایمت آشپزخانه‌تان کم می‌کند آبی را با یک خاکستری سرد ترکیب کنید تا آشپزخانه ای ملایم تر و یکپارچه داشته باشید.

رنگ کابینت نئوکلاسیک

کابینت دورنگ کرم و خاکستری

باهماهنگی بی نظیر دو رنگ پرطرفدار و خنثی کرم و خاکستری بازی‌های بسیاری می‌توان در چیدمان آشپزخانه انجام داد. امیدواریم معرفی این ترکیب رنگ‌های زیبا کابینت آشپزخانه ایده های جذابی را به شما داده باشد. اگر تصمیم به تغییر رنگ کابینت آشپزخانه تان گرفته‌اید، خواندن مقاله رنگ‌کاری کابینت آشپزخانه، راهنمای گام به گام برایتان مفید خواهد بود.

رنگ کابینت نئوکلاسیک